Pohankový polštář-tvar Ruka POH0001

Pohankové, zdravotní polštáře se dají nahřát v mikrovlné troubě (polštář je bez kovových částí), na kachlových kamnech nebo radiátoru. Polštář je možno také nahřát na slunci, aby nakumuloval energii, která potom přejde na Vás. Čas od času polštář vyvětrejte na čerstvém vzduchu. Pohanková náplň absorbuje vlhkost – např. pot, přičemž nepřejímá pachy, pro roztoče je neatraktivní, takže je polštář vhodný i pro alergiky a citlivé jedince…

Způsob očisty polštáře je zcela jednoduchý a přírodní. V létě nechte polštář nahřát na slunci, v zimě vymrznout. Povlak je jednoduše snímatelný a pratelný při 30st. Náplň polštáře tvoří pohankové slupky všité v plátěném povlaku.

Polštáře s pohankovými slupkami mají opravdu mnohostranné použití. Pohankové slupky jsou elastické, jemné a přizpůsobí se každému tvaru. Používá se jako podpěrka hlavynebo zátylku při čtení i jako podložka pod nohy s masážními účinky. Náhřátý má blahodárné účinky při zablokování krční páteře a z toho plynoucích bolestech hlavy, zátylku a ramen. Chrání ji proti jejímu dalšímu zablokování. Blahodárně působí při revma, migréně, nespavosti, chorobách uší, očí a tlumí onemocnění čelních dutin, prudušek i u dětí.Příjemný šelest pohankových slupek v polštářku má uklidňující, mikromasážní, účinek a působí i proti depresím.

Pohankový polštář si můžete nahřát a i jen tak vložit do poslete těsně před tím, než půjdete spát. Vklouznete pak do krásně vyhřáté postele. Toto znaly už i naše babičky a nahřívaly kameny...

Pohankové polštáře se dají stejně tak i ochladit a přiložit např. na výron.

NOHA: takto tvarovaný polštář přesně padne na oblasti krční páteře a ramen. Nahřátý si jej můžete samozřejmě přiložit na jakákoliv místa... koleno, rameno, zápěstí, čelo, prudušky..

rozměry: d.39x š.13cm (šíře v nejužším místě)

RUKA: polštář větších rozměrů je pro svůj tvar nejvhodnější na přiložení bederní páteře a zad.V bederní části Vám dlaň vyplní prohnutí páteře a prsty Vám zahřívají záda směrem nahoru. Stejně jako u nohy lze polštář přiložit na jakékoliv bolavá místa.Kyčel, břicho při menstruačních problémech, prudušky či přiložit na často namáhaná místa mezi lopatkama.

rozměry: d.47x š.28cm (šíře v nejužším místě)

POH0001
5-10 dní
420.00